Graupner Hott telemetrie
Posted: Sun 31. May 2026 22:48:42
Ahoj,
možná je to moje hloupost, ale nevím jak zapnout HOTT telemetrii se Spiritem 1 s nejnovějším FW...v PC programu ji mám šedou a nemůžu ji zvolit. Ještě nikdy jsem ji nepoužíval.
Díky za radu.
možná je to moje hloupost, ale nevím jak zapnout HOTT telemetrii se Spiritem 1 s nejnovějším FW...v PC programu ji mám šedou a nemůžu ji zvolit. Ještě nikdy jsem ji nepoužíval.
Díky za radu.